Oferta


Oferujemy państwu możliwość zainwestowania w wciąż rozwijający się rynek self-storage. Dzięki wyborze naszej firmy pozwalają nam Państwo pomóc sobie w poprowadzeniu inwestycji, poprzez:

PROJEKTOWANIE


Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo pewność, że zostanie wykorzystana maksymalna możliwa powierzchnia, a system korytarzy stworzy wygodną dla Was i Waszych klientów, przestrzeń wokół magazynów self-storage.

MATERIAŁ I TRANSPORT


Nie musisz się martwić o materiał, ani o to jak on trafi do Twojego budynku. Współpracujemy z liczącymi się na całym rynku europejskim producentami materiału, który został wymyślony i zaprojektowany tak, aby był ładny, szybki w montażu i przede wszystkim, bezpieczny dla odbiorcy.

Transport również nie jest dla nas problemem, dzięki stałej współpracy z wieloma przewoźnikami, gwarantujemy Ci szybki i tani przewóz materiału.

MONTAŻ


Nasze doświadczenie sprawia, że cały montaż magazynów typu self-storage staje się łatwy, szybki i bardzo dobry jakościowo. Przez ponad 10 lat istnienia na rynku zdobyliśmy bardzo dużą wiedzę, pozwalającą nam dopasować się do wymagań naszego klienta i zaproponować mu najlepsze rozwiązania występujących czasem problemów. Nasza jakość wykonania jest stale doceniana we wszystkich krajach starego kontynentu.

SERWIS


Nasza firma zajmuje się również demontażem, naprawą i zmianą konstrukcji self-storage. Oferujemy Państwu kompleksowy serwis i konserwację konstrukcji self-storage.

INSTALACJE


Wiadomo, że same magazyny nie wystarczą. Potrzeba również oświetlić naszą powierzchnię przeznaczoną na wynajem, czy chociażby zapewnić bezpieczeństwo naszego budynku. Proponujemy wiele dobrych, praktycznych i sprawdzonych rozwiązań. Współpracujemy również z wieloma firmami, specjalizującymi się w zapewnieniu naszym klientom wygodnego i bezpiecznego użytkowania magazynów self-storage.


Kontakt


 • WIEMY WSZYSTKO O

  SELF STORAGE

  SPRAWDŹ CO MÓWIĄ O NAS INNI
  Adresy


  Józefa Dreyzy 39C
  41-103 Siemianowice Śląskie