Boksy magazynowe

  • task_alt Systemy korytarzy
  • task_alt Ściany działowe
  • task_alt Drzwi rozwierane
  • task_alt Bramy rolowane
  • task_alt Lekki sufit
  • task_alt Siatka zabezpieczająca
  • task_alt Cokół ochronny
  • task_alt Szafki

System korytarzy


Specyfika naszych systemów pozwala w pełni dostosować układ boksów do każdej powierzchni. Wszystkie ściany są samonośne i nie wymagają dodatkowej konstrukcji, która mogłaby generować dodatkowe koszty; wykonane z blachy powlekanej alucynkiem są czterokrotnie bardziej odporne na korozję niż stal ocynkowana i gwarantują czysty i łatwy w utrzymaniu magazyn przez wiele lat.

Ściany działowe


Wszystkie ściany działowe są skonstruowane w oparciu o opatentowany system bezpiecznego połączenia płyt, minimalizujący występowanie ostrych krawędzi i elementów. Wykonane z blachy powlekanej alucynkiem jest czterokrotnie bardziej odporny na korozję niż stal ocynkowana. Nie występują żadne pionowe mocowania blach (brak śrub lub nitów) co redukuje ryzyko występowania ostrych elementów.

Drzwi rozwierane


Drzwi rozwierane są alternatywą dla bram rolowanych. Standardowo występują w dwóch rozmiarach: 750 mm i 1000 mm. Obydwa rozmiary można montować w konfiguracjach jedno- i dwuskrzydłowych.

Rozmiary niestandardowe również są dostępne.

Bramy rolowane


Zaprojektowane z myślą o trwałości i niezawodności. Występują w następujących standardowych szerokościach: 1000 mm, 1500 mm, 2000 mm, 2500 mm.

Rozmiary niestandardowe również są dostępne.

Lekki sufit


Panele sufitowe montowane są w korytarzach na wysokości systemu budowanych boksów tworząc czyste, jasne, atrakcyjne i przyjazne środowisko dla wszystkich użytkowników. Wykorzystywane najczęściej do montażu oświetlenia korytarza, oświetlenia ucieczkowego, monitoringu, czujników ppoż., oraz jako koryta kablowe.

Siatka zabezpieczająca


Niedrogi środek bezpieczeństwa, umożliwiający swobodny przepływ powietrza; wykonany z ocynkowanej siatki o wymiarach
50 mm x 50 mm x 1,29 mm.

Cokół ochronny


Wzmacnia ściany, oraz chroni przed zarysowaniami i wgnieceniami powstałymi np. w przypadku uderzenia wózkiem transportowym czy paletą. Występuje w dwóch wariantach: z aluminiowej blachy ryflowanej (gr. 2 mm + ryfel) lub ocynkowanej blachy płaskiej (gr. 0,5 mm). Standardowo montowany wzdłuż ścian korytarza na wysokości 300 mm od podłoża, oraz na narożnikach na wysokości 1200 mm.

Szafki


To rozwiązanie pozwala rozszerzyć Państwa ofertę o najmniejsze powierzchnie (standardowo jest to 1m3).