O NAS
BUDOWA SELF STORAGE

Firma SilesiaBOX jest wiodącą marką na rynku self-storage w Europie. Dzięki naszemu doświadczeniu sprawnie poprowadzimy Państwa inwestycję. Budowanie, projektowanie oraz serwis self storage to nawet więcej niż nasza pasja.

Na rynku self-storage istniejemy od 2005 roku. Ten czas pozwolił nam zdobyć cenne doświadczenie, dzięki któremu gwarantujemy naszym klientom świetną jakość i szybki montaż self-storage. Posiadamy odpowiednią wiedzę, która ułatwia naszym klientom podejmowanie właściwych decyzji i stosowanie odpowiednich rozwiązań dających maksimum wykorzystania przestrzeni. Dzięki wieloletniej praktyce wiemy, czego oczekuje nasz klient, czego musi oczekiwać, oraz czego potrzebuje nie tylko w kwestiach związanych z samą zabudową boksów magazynowych, ale również pod względem wymogów ppoż. i przepisów budowlanych. Wszystkie te czynniki umożliwiają Państwu wygodnie i sprawnie poprowadzić swoją inwestycję w self-storage. Obsługa boksów self storage razem z nami jest bardzo prosta.

Ale czym właściwie jest self-storage? Jak sama nazwa wskazuje - „własne magazynowanie”. Co to oznacza? Otóż znaczy to, że każdy z nas może wynająć własny, bezpieczny i suchy magazyn do którego dostęp ma tylko właściciel. W Stanach Zjednoczonych, self-storage sięga pamięcią lat 50. XX w. Obecnie ten rynek jest tam świetnie rozwinięty i pokazuje światu, że jest to, niezaprzeczalnie, przyszłość magazynowania. Rynek europejski, można śmiało określić młodszym bratem Stanów Zjednoczonych. Trwałość tego rynku daje nam pewną gwarancję udanej inwestycji i wskazuje właściwy kierunek rozwijania firmy.

BUDOWALIŚMY DLA NAJWIĘKSZYCH!

Nasze doświadczenie
Magazyny Samoobsługowe


Realizowaliśmy projekty dla znanych marek takich jak: Shurgard, Lagerbox, Homebox, Pelican, LocaKase i wielu innych w Europie, jak również dla sieci Kangu, Less Mess czy Stokado w Polsce.

Te doświadczenia pozwoliły nam zrealizować mnóstwo pierwszych tego typu inwestycji dla prywatnych klientów.

5 Kroków do self storage


  1. Skontaktuj się z nami.
  2. Przygotujemy projekt i przedstawiamy Ci kosztorys.
  3. Zamawiamy materiał.
  4. Montujemy boksy.
  5. Dzień otwarcia!

ZNANI I CENIENI

Nasze działania


  • task_alt Budujemy ponad 11 000 boksów rocznie.
  • task_alt Od 2017r. jesteśmy nagradzani Złotym Certyfikatem Rzetelności.
  • task_alt Budowaliśmy magazyny od północnej Norwegii po Lizbonę.